Fotograf ciążowy i noworodkowy w Łodzi

Sesje ciążowe i noworodkowe. To mój świat

Justyna Kurczewska

Fotograf ciążowy i noworodkowy w Łodzi

Justyna Kurczewska

Fotograf

Wszystko zaczeło się dawno, dawno temu, kiedy to jedna z moich par ślubnych poprosiła mnie abym wykonała dla nich sesję ciążową. Zgodziłam się choć, czułam lekkie obawy. Jak to, ja i fotografia ciążowa? O tak! Pokochałam sesje ciążowe i noworodkowe od razu i od ponad 10 lat uwieczniam na zdjęciach przyszłych rodziców i ich maleństwa.

Z zawodu jestem magistrem sztuki. Już na studiach zajęcia z fotografii wciągały mnie bez reszty. Pierwsze sesje noworodkowe z maluszkami odbywały się na kilku metrach kwadratowych, z jednym tłem i kilkoma rekwizytami. Pierwsze studio miało ponad 60m2 i tam właśnie rozwinęła się moja pasja do fotografowania. Z upływem czasu, szkoleń, warsztatów wiem, że to nie wielkie studio i masa rekwizytów czynią wyjątkowe fotografie. ;-)

Zatrzymanie czasu na fotografiach, przy jednoczesnym pokazaniu piękna i miłości to moja osobista misja. Dotychczas zaufało mi kilkaset wspaniałych kobiet i świeżo upieczonych rodziców, których rodzinne albumy wzbogaciły się o tysiące bajecznych noworodkowych i ciążowych kadrów. Uwielbiam swoją pracę.

Jeśli trafiliście na moje zdjęcia, to znak, że szukacie fotografa, który uwieczni dla Was jedne z najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. A może szukasz kogoś, kto pokaże Ci jak zacząć w branży? Doskonale trafiłeś/aś. Podzielę się swoim doświadczeniem i w pigułce przekażę wiedzę na swoich warsztatach ciążowych i noworodkowych.

Na co dzień jestem mamą dwójki cudownych córeczek Julki i Jagódki. Jestem żoną wspaniałego mężczyzny, Jacka - również fotografa. Dziękuję mu z całego serca. Za wsparcie, za motywacje, że we mnie wierzy. Cała moja trójka pokazuje mi jak ulotne potrafią być chwile więc zachęcam Was abyście mi zaufali. Przygotuję dla Was niezapomnianą pamiątkę.

Zapraszam, w moim studiu, razem stworzymy niepowtarzalne i wyjątkowe kadry. ...


<