sesje ciążowe

Najważniejsze informacje

Drogie Mamy zapraszam Was do uwiecznienia jednych z najpiękniejszych chwil w naszym życiu.

Sesje ciążowe najlepiej wykonać pomiędzy 28 a 33 tygodniem ciąży kiedy mamy już widoczny brzuszek. Z doświadczenia wiem, (a możecie mi zaufać, co roku wykonuję ponad 100 sesji ciążowych) że to odpowiedni czas. Nie zatrzymuje się woda w organiźmie, nie puchną nogi, nie mamy zawrotów głowy a przede wszystkim czujemy się jeszcze wyśmienicie :)

Odpowiadam za to aby każda zaproponowana poza była indywidualnie do Was dopasowana. Wszystko Wam pokazuję, poprawiam najmniejsze szczegóły aby każdy kadr był dopracowany do perfekcji. Staram się aby wszystko było spójne i harmonijne.

Sesja ciążowa trwa około dwóch godzin. Przebieramy się wiele razy a wszystkie stylizacje, które są widoczne na moich zdjęciach są na wyposażeniu mojego studia. Dlatego moje Drogie, zabieramy ze sobą jedynie bieliznę, najlepiej cielistą i czarną, nic więcej u mnie nie potrzebujecie.

Kochane, w postprodukcji dbam aby wszystkie małe niedoskonałości ciała i cery zniknęły, a na fotografiach zostało same Wasze piękno. Jeśli macie obawy co do wyglądu, zostawcie to mnie. Efekt będzie powalający. Wszystkie zdjęcia poddaję autorskiej obróbce graficznej co czyni je niepowtarzalnymi. Efektami naszej współpracy są cudowne kadry przekazane w ekskluzywnych oprawach.

W studiu znajdziecie albumy, wydruki, płótna. Wszystko można dotknąć i porównać.

Jak się przygotować do sesji ciążowej.

Przed sesją warto zadbać o swoje samopoczucie.

Dobry humor to podstawa udanej sesji.

Mam dla Was też kilka sugestii. W trakcie sesji zmieniamy kilka razy fryzurę, więc proszę aby włosy były bez lakieru. Paznokcie proszę aby były naturalne, będą pasować do każdej stylizacji. Jeśli chodzi o makijaż, to współpracujemy z wizażystkami, które zadbają o Wasz perfekcyjny make-up. Jeśli wolisz naturalny wygląd, proszę aby makijaż był mocniejszy niż zwykle, gdyż oko aparatu "nie widzi" tak, jak oko ludzkie.

Przed sesją proszę również abyście wysłały mi Wasze inspiracje. Daje mi to możliwość przygotowania się do sesji, kupienia odpowiednich dodatków. Widzę wtedy jaki styl preferujecie, mogę również przygotować coś ekstra specjalnie dla Was.

Co zabieramy na sesję z brzuszkiem.

Suknie i dodatki są na wyposażeniu studia. Zabieramy ze sobą jedynie bieliznę. Jeśli nie macie problemów z opuchlizną nóg to możecie również zabrać szpilki:) Jeśli sesja będzie z partnerem, mężem i dziećmi stylizacje dla nich ustalamy wcześniej. Dobrze aby partner miał na zmianę koszule i spodnie. Czy to będzie styl elegancki, casual czy sportowy - wszystko ustalamy przed sesją. Na fotografiach najlepiej wychodzą dopasowane zestawy ubrań.

Pamiętamy również o butach na zmianę. Na fotografiach będą widoczne stopy.

Jeśli chodzi o starsze dzieci również dla nich zabieramy stonowane ubrania i buty. Wiele rozmiarów ubrań jest na wyposażeniu studia. Konsultujemy wszystko przed sesją.


<